Indeling Wintertraining 2018/2019 (hal)

Maandag

16:00 - 17:00 - Gino

  • Bouke Leemeijer
  • Delano Schuit
  • Floris te Brake
  • Lennart Tool
  • Melissa Schuit
  • Mick van der Meer

17:00 - 18:00 - Fransien

  • Lieke Poolen
  • Olivia Strijbos
  • Sarah Post
  • Yara Haidiri

18:00 - 19:00 - Fransien

  • Alec Troostheide
  • Bart van de Lint
  • Joep Kraaijenhof
  • Luc Dooijewaard
  • Sander Kisteman
  • Thomas Franken

Dinsdag

16:00 - 17:00 - Gino

  • Hafsa Demir
  • Heleen Goossensen
  • Mayssan Achrak

16:30 - 18:00 - Jan

  • Bram Koek
  • Ferry Adam
  • Max Celie
  • Ruben Broerse
  • Ruben Dekker

17:00 - 18:00 - Gino

  • Anniek Hansma
  • Femke den Uijl
  • Lorin Senoglu
  • Sterre van Schalm

18:00 - 19:30 - Jan

  • Cailean Nienhuis
  • Kees Robbertsen
  • Lize van Veen
  • Melissa van Weerd
  • Onno Sluis
  • Tijn van der Linden
  • Valerie Westerling
  • Victor Klaassen

18:00 - 19:00 - Gino

  • Joost Hoeve
  • Luc van Schalm
  • Noah van Os

Woensdag

14:00 - 15:00 - Gino

  • Cuna op 't Veld
  • Emma Bronkhorst
  • Indy Busnach
  • Leyaan Alkefaji

15:00 - 16:00 - Gino

  • Ahmed Alkefaji
  • Chrysante Galanidis
  • Jente van Mierlo
  • Matz Ikelaar
  • Milla van Bijsteren
  • Stijn Groot
  • Thijs Hoeve
  • Wout Holstege

16:00 - 17:00 - Gino

  • Bouke Leemeijer
  • Floris te Brake
  • Jozua Sleurink
  • Marijn Los
  • Thijs van Hierden
  • Sepp Robbertsen
  • Stef Meindertsma

16:00 - 17:00 - conditietraining Jan

  • Bram Koek
  • Ferry Adam
  • Max Celie
  • Asude Baycan

18:00 - 19:00 - Gino

  • Hannah Roelofs

17:30 - 19:00 - Jan

  • Anna Kochlamazashwilli
  • Kim Ringnalda
  • Larissa van Deinse
  • Lennart Veen
  • Michel Salomé
  • Tesney Lubbersen
  • Anniek van Westing

Donderdag

16:00 - 17:00 - Gino

  • Hidde Ros
  • Thijmen Schuurman
  • Thijmen Ros

18:00 - 19:30 - Jan en Gino

  • Asude Baycan
  • Beeke Sluis
  • Kees Robbertsen
  • Lize van Veen
  • Lotte van Gool
  • Maud van Hooft
  • Melissa van Weerd
  • Noa Orie
  • Onno Sluis
  • Rosa Kroon

17:00 - 18:00 - Gino

  • Matthijs Baars
  • Noortje van Os
  • Sele Aartsen

Vrijdag

15:00 - 16:00 - Gino

  • Bas van Ginkel
  • Manou Alberts
  • Nathan Berends
  • Pepijn te Brake
  • Theis de Wit
  • Tim Kicken
  • Stef van der Lugt
  • Mila Haidari

15:30 - 16:30 - Jan duotraining

  • Melissa v Weerd
  • Rosa Kroon

16:00 - 17:00 - Gino

  • Tess Bakker
  • Floris te Brake
  • Luka Bakker
  • Mick van de Meer
  • Anne Fleur Burgstede

16:30 - 18:00 - Jan

  • Bart van de Lint
  • Bram Koek
  • Cailean Nienhuis
  • Ferry Adam
  • Max Celie
  • Ruben Dekker
  • Tijn van der Linden
  • Valerie Westerling
  • Victor Klaassen

17:00 -18:00 - Gino

  • Thijmen Schuurman
  • Thijs Hoeve
  • Wout Holstege
  • Lennart Tool

18:00 - 19:00 - Gino

  • Asude Baycan
  • Hannah Roelofs

18:00 - 19:30 - Jan

  • Delphin de Graaf
  • Kees Robbertsen
  • Larissa van Deinse
  • Lennart Veen
  • Michel Salomé
  • Michiel Slob
  • Tesney Lubbersen
  • Maaike Wobbes

19:30 - 21:00 - Jan

  • Daniël Salomé
  • Enzo Keuning
  • Joep Fleischeuer
  • Lieke van Westing
  • Nicole Hamstra
  • Sven Vos
  • Sylvia Teunis
  • Tim van Dijk
  • Victor Macrea

Zaterdag

8:30 - 9:30 - Jan condititraining

  • Asude Baycan
  • Beeke Sluis
  • Lize van Veen
  • Lotte van Gool
  • Maud van Hooft
  • Melissa van Weerd
  • Noa Orie
  • Onno Sluis
  • Rosa Kroon
  • Ruben Dekker

9:30 - 11:00 - Jan

  • Caya Klerks
  • Daniël Salomé
  • Jurjen Klerks
  • Kim Ringnalda
  • Lieke van Westing
  • Natale Pugili
  • Ruben Pothoven
  • Sylvia Teunis

11:00 - 12:00 - Conditietraining Gino

  • Daniël Salomé
  • Kees Robbertsen
  • Lieke van Westing
  • Sylvia Teunis

12:00 - 13:00 - Gino

  • Kees Robbertsen

11:00 - 12:30 - Jan

  • Rosa Kroon
  • Beeke Sluis
  • Lize van Veen
  • Lotte van Gool
  • Maud van Hooft
  • Noa Orie
  • Onno Sluis
Tennisles overzicht