Indeling zomertraining

Indeling Zomertraining 2018

Maandag      
16.00-17.00 uur      
1. Mick van de Meer 5. Olivia Strijbis    
2. Delano Schuit 6. Floris te Brake    
3. Lennart Tool 7.     
4. Marilena Stavroudi 8.     
       
17.00-18.00  uur Fransien)    
1. Isabel Roelofs      
2. Destin Fijma      
3. Alec Troostheide      
4.      
       
18.00-19.00  uur ( Fransien)    
1. Joep Kraaijenhof      
2. Bart van de Lint      
3. Vera Broere      
4. Luc Dooijewaard      
       
Dinsdag      
16.00-17.30  uur   16.30-18.00  uur (Jan)  
1. Ruben Dekker 5. Dennis v Weerd 1. Cailean Nienhuis 5. Onno Sluis
2. Ruben Broerse 6. Bram Koek 2. Hannah Roelofs 6. Thijn vd Linden
3. Ferry Adam   3. Kees Robbertsen 7. Valerie Westerling
4. Max Celie   4. Mart Kroon 8. Victor Klaassen
       
    18.00-19.30  uur (Jan)  
    1. Asude Baycan 5. Lotte van Gool
    2. Beeke Sluis 6. Melissa v Weerd
    3. Lize van Veen 7. Noa Orie
    4. Maud van Hooft 8. Rosa Kroon
       
18.00-19.00  uur   19.30-21.00  uur (Jan)  
1. Noah van Os 5. Lorin Senoglu 1. Anniek van Westing 5. Manon Dersjant
2. Joep Kraaijenhof 6. Luc van Schalm 2. Daniel Salome 6. Michel Salome
3. Joost Hoeve 7. Sterre v Schalm 3. Kim Ringnalda 7. Ruben Pothoven
4. Anniek Hansma 8. Femke den Uijl 4. Luc van Noort 8. Sybren Hartmans
       
Woensdag      
13.30-14.30  uur      
1. Indy Busnach 5. Leijaan Alkefaji    
2. Emma Bronkhorst 6.     
3. Sepp Robbertsen 7.    
4. Cuna op 't Veld 8.    
       
14.30-15.30  uur      
1. Ahmed Alkefaji 5. Destin Fijma 16.30-17.30  uur ( Jan Duo training)
2. Thijs Hoeve 6. Wout Holstege 1. Ferry Adam  
3. Stijn Groot 7. 2. Max Celie  
4. Giselle Visser 8.    
    17.30-18.30  uur ( Jan duotraining)
15.30-16.30  uur   1. Kees Robbertsen  
1. Marijn Los 5. Floor v Ommen 2. Lize van Veen       /  Onno Sluis
2. Stef Meindertsma 6. Heleen Goosensen    
3. Floris te Brake 7. Bouke ??? 18.30-19.30  uur ( Jan duotraining)
4. Jozua Sleurink   1. Maud van Hooft   
    2. Rosa Kroon  
17.30-19.00  uur      
1. Tesney Lubbersen   19.30-21.00  uur (Jan)  
2. Maaike Wobbes   1. Daniel Salome 5. Nynke Tjebbes
3. Frederiek Kas   2. Enzo Keuning 6. Michiel Slob
4. Rosalie Kas   3. Erinn Buitenhuis 7. 
    4. Sylvia Teunis 8.
       
Donderdag      
16.00-17.00  uur   17.00-18.30  uur (Jan)  
1. Thijs Hoeve 5. Delano Schuit 1. Beeke Sluis 5. Maud van Hooft
2. Sarah Post 6.  2. Kees Robbertsen 6. Melissa v Weerd
3. Marilena Stavroudi 7. 3. Lize van Veen 7. Noa Orie
4. Lotte Westerveld 8. 4. Lotte van Gool 8. Onno Sluis
       
17.00-18.00  uur    18.30-20.00  uur (Jan)  
1. Ferry Adam 5. Thomas Franken 1. Daniel Salome 5. Nicole Hamstra
2. Max Celie 6. Matthijs Baars 2. Delphin de Graaf 6. Victor Macrea
3. Ruben Broerse 7. Noortje van Os 3. Eric Bos 7. Joep Fleischeuer
4. Ruben Dekker 8. 4. Jochem van Veen 8. Tim van Dijk
       
Vrijdag      
15.00-15.45  uur   16.30-17.30  uur (Jan duotraining)
1. Theis de Wit   1. Melissa v Weerd  
2. Sepp Robbertsen   2. Rosa Kroon  
3.      
4.      
       
16.00-17.00  uur   17.30-19.00  uur (Jan)  
1. Wout Holstege 5. Sarah Post 1. Delphin de Graaf 5. Michel Salome
2. Thijmen Schuurman 6. Mick van de Meer 2. Kim Ringnalda 6. Sybren Hartmans
3. Lennart Tool 7.  3. Luc van Noort 7. Tesney Lubbersen
4. Lotte Westerveld 8.  4. Maaike Wobbes 8.  Thijs Verhoef
       
17.00-18.00  uur (conditietraining) 19.00-20.00  uur (Jan conditietraining)
1. Ferry Adam 5. Ruben Dekker 1. Daniel Salome 5. Maaike Wobbes
2. Max Celie 6. Victor Klaassen 2. Delphin de Graaf 6. Michel Salome
3. Dennis v Weerd   3. Tesney Lubbersen 7. Sybren Hartmans
4. Bram Koek   4. Luc van Noort 8. 
       
18.00-19.30  uur   19.30-21.00  uur (Jan )  
1. Cailean Nienhuis 5. Asude Baycan 1. Bram Fleischeuer 5. Kees vd Hooning
2. Mart Kroon 6. Victor Klaassen 2. Dauphine Donker 6. Leslie Knoop
3. Valerie Westerling 7. Bart van de Lint 3. Enzo Keuning 7. Sven Vos
4. Hannah Roelofs 8. Joep Kraaijenhof 4. Joep Fleischeuer 8. Sylvia Teunis
  9. Tijn van de Linden    
Zaterdag      
9.30-10.30  uur (Jan conditietraining) 9.20-10.20  uur( Gino)  
1. Asude Baycan 7. Maud van Hooft 1. Bram Koek 5. Ruben Dekker
2. Beeke Sluis 8. Melissa v Weerd 2. Dennis v Weerd  
3. Hannah Roelofs 9. Noa Orie 3. Ferry Adam  
4. Kees Robbertsen 10. Onno Sluis 4. Max Celie  
5. Lize van Veen 11. Rosa Kroon    
6. Lotte van Gool      
    10.20-11.20 ( Gino conditietraining)
    1. Bram Fleischeuer 5. Nynke Tjebbes
    2. Dauphine Donker 6. Sven Vos
    3. Eric Bos 7. Sylvia Teunis
11.30-13.00  uur (Jan)   4. Joep Fleischeuer 8. 
1. Bram Fleischeuer 5. Nynke Tjebbes    
2. Dauphine Donker 6. Sven Vos 10.30-11.30  uur (Jan privé)  
3. Eric Bos 7. Tirza Griffejoen 1. Frederiek Kas  
4. Nicole hamstra 8. Victor Macrea 2. Rosalie Kas  
Tennisles overzicht