Najaarscompetitie 2018

Data najaarscompetitie 2019

Donderdag  
dames dubbel 17+ Strokel 1  
2e klasse afd 14  
Monique Roelofsen  
Anne Vahl  
Ilona Woestenburg  
Irma Dekker  
   
Vrijdagavond  
dames dubbel 17+ Strokel 1 dames dubbel 17+ Strokel 2 
2e klasse afd 49 3e klasse afd 86
Mirna Vos (Captain)  Gea Munnik (captain)
Carin van Bijsteren Ina Bakker
Lidwien Jorna Christa van Herk
Petra van Hooft Danielle Alberts
Yvonne Lassooij Josephine Bosman
Annamarie Bartels Ingrid Hummel
Trix van Hijfte  
Rosalie Kroeske  
   
dames Dubbel 35+ Strokel 1  dames dubbel 35+ Strokel 2 
1e klasse afd 9 3e klasse afd 100
Léonie Marchand (captain)  Joke Pijnen (captain)
Anneke Vos Ada Westerlaken  
Monique Roelofs Willy Vierhout  
Sandra Schriever Odette Stuurman  
Francien Bus Wilma de Jager 
  Jolanda Smit 
  Inge Verschueren (reserve)
   
heren dubbel 17+ Strokel 1  heren dubbel 17+ Strokel 2 
1e klasse afd 21 2e klasse afd 35
Hans van Wageningen (captain)  Dick Johan van Dijken (captain) 
Chris Hoekert Wouter van Hooft
Timo van Leeuwen Maurice van der Sluis
Stijn van Merkenstein Dave Doppenberg
Zeljko Gergely Evert van den Bor
Johan Schuurkamp Mark Celie (invaller)
   
gemengd dubbel 17+ Strokel 1   
3e klasse afd 84  
Monique Cupido (captain)  
Pauline Schraven  
Cheryl Bos  
Ronald Kicken  
Maurits Schraven  
Matthijs de Regt  
   
Zaterdag   
Gemengd 17+ Strokel 1  Gemengd 17+ Strokel 2
2e klasse afd 12 4e klasse afd 27
Kyra Karssen (captain) Hillie Keijser (captain)
Henri de Graaf  Claudia Salomé
Oscar de Gier Carola Vitting
  Klaas van Diermen
  Arie Brouwer
  Ralph Nienhuis
   
Heren dubbel 17+ Strokel 1  Heren dubbel 17+ Strokel 2 
1e klasse afd 1 4e klasse afd 10
Cees Spoelder (captain) Tim Godwin (captain)
Karlo Hamstra Kees Smit
Gert Soetman  Willem Hoekwater
Sven Vos Thomas Zewe
Jurjen Klerks  Cor Visser
  Wim Ploeger
  Jaap Stienstra
  Nico Zeeman (reserve)
   
Zondag   
gemengd Strokel 1  gemengd Strokel 2 
2e klasse afd 8  3e klasse afd 9
Thom Nijboer Maud van Hooft (captain)
Daniel Salomé Melissa van Weerd
Ellen Nijboer Onno Sluis
Larissa van Deinse Kees Robbertsen
Kim Ringnalda  
   
gemengd Strokel 3  dames Strokel 1 
4e klasse afd 24 3e klasse afd 5
Valerie Westerling (captain) Rosa Kroon (captain)
Hannah Roelofs Noa Orie
Cailean Nienhuis Beeke Sluis
Tijn van der Linden Lotte van Gool
Victor Klaassen Asude Baycan
Senioren overzicht