Halverhuur

    MAANDAG    
Tijd Baan 12 Baan 13 Baan 14 Tijd
08.30       08.30
09.00     A.
Van Bennekom
09.00
09.30 Margreet Biesheuvel   09.30
10.00 Cees
Rademaker
Corrie
Rademaker
10.00
10.30 10.30
11.00     11.00
11.30       11.30
12.00 Joke
Krommenhoek
    12.00
12.30     12.30
13.00 Jan
Nijhuis
    13.00
13.30     13.30
14.00     14.00
14.30       14.30
15.00       15.00
15.30       15.30
16.00     TRAINING 16.00
16.30     16.30
17.00 TRAINING TRAINING TRAINING 17.00
17.30 17.30
18.00 TRAINING TRAINING TRAINING 18.00
18.30 18.30
19.00 Mark
Beemer
TRAINING TRAINING 19.00
19.30 19.30
20.00 Cor
Visser
Ans
Van den Hazel
Hans van Wageningen 20.00
20.30 20.30
21.00 R.
Vitting
Pim Meussen 21.00
21.30   21.30
22.00     22.00
22.30       22.30
23.00       23.00
23.30       23.30
         
    DINSDAG    
Tijd Baan 12 Baan 13 Baan 14 Tijd
08.30       08.30
09.00       09.00
09.30       09.30
10.00 Cor
Deurloo
    10.00
10.30     10.30
11.00 At Joke   11.00
11.30 Jansen Willems   11.30
12.00       12.00
12.30       12.30
13.00       13.00
13.30       13.30
14.00       14.00
14.30       14.30
15.00       15.00
15.30       15.30
16.00 TRAINING TRAINING TRAINING 16.00
16.30 16.30
17.00 TRAINING TRAINING 17.00
17.30 17.30
18.00 TRAINING TRAINING 18.00
18.30 18.30
19.00 G.J.
Landman-Heida
19.00
19.30 TRAINING W.
Lubberding
19.30
20.00 Sander
Van der Plas
20.00
20.30 20.30
21.00 Evert Renden Rik
Eggink
21.00
21.30   21.30
22.00     22.00
22.30       22.30
23.00       23.00
23.30       23.30
         
    WOENSDAG    
Tijd Baan 12 Baan 13 Baan 14 Tijd
08.30       08.30
09.00       09.00
09.30   Caroline de Haan   09.30
10.00 Diny van Soomeren Cees
Rademaker
10.00
10.30   10.30
11.00 Marga Janssen Marga Janssen 11.00
11.30   11.30
12.00 M.i.v. 08-01-2020 verhuurd    12.00
12.30       12.30
13.00       13.00
13.30       13.30
14.00       14.00
14.30       14.30
15.00 TRAINING TRAINING   15.00
15.30   15.30
16.00 TRAINING TRAINING TRAINING 16.00
16.30 16.30
17.00 TRAINING TRAINING 17.00
17.30 TRAINING 17.30
18.00     18.00
18.30     18.30
19.00 Ellen
Van den Brink
Sebastiaan Burgstede John
Jacobs
19.00
19.30 19.30
20.00 Arjan van Malestein 20.00
20.30 Klaas
Drost
Dick
Leene
20.30
21.00 Machteld Smid 21.00
21.30 21.30
22.00       22.00
22.30       22.30
23.00       23.00
23.30       23.30
         
    DONDERDAG    
Tijd Baan 12 Baan 13 Baan 14 Tijd
08.30       08.30
09.00 Reina
Offereins
Alie
Slingerland
  09.00
09.30   09.30
10.00 Ad
Holwerda
    10.00
10.30 Anneke Nijlunsing   10.30
11.00 Auke
Smid
11.00
11.30   11.30
12.00       12.00
12.30       12.30
13.00       13.00
13.30       13.30
14.00 TRAINING     14.00
14.30     14.30
15.00 RSG Schooltennis 15.00
15.30 10 + 17/10 7,14,21,28/11 5 + 12/12 15.30
16.00 TRAINING     16.00
16.30     16.30
17.00 TRAINING TRAINING   17.00
17.30   17.30
18.00 TRAINING TRAINING   18.00
18.30   18.30
19.00   19.00
19.30 C.
Van Malestein
  R.
De Haan
19.30
20.00 A.
Scherpenhuyzen
20.00
20.30 20.30
21.00 Guiseppe Baarh Jan Mastenbroek   21.00
21.30 M.
Geerlings
21.30
22.00     22.00
22.30     22.30
23.00       23.00
23.30       23.30
         
    VRIJDAG    
Tijd Baan 12 Baan 13 Baan 14 Tijd
08.30       08.30
09.00 M.W.
Zwart
    09.00
09.30     09.30
10.00 H.
Froentjes - Hoving
  10.00
10.30     10.30
11.00 M.T.
Brouwer-van den Berg
    11.00
11.30     11.30
12.00     12.00
12.30     Carla
Goosen
12.30
13.00     13.00
13.30 T.
Holwerda-Mol
  13.30
14.00 TRAINING   14.00
14.30   14.30
15.00 TRAINING TRAINING Cees
Spoelder
15.00
15.30 15.30
16.00 16.00
16.30 TRAINING TRAINING   16.30
17.00   17.00
17.30 TRAINING TRAINING   17.30
18.00 TRAINING 18.00
18.30 18.30
19.00 TRAINING TRAINING 19.00
19.30 TRAINING 19.30
20.00 20.00
20.30 20.30
21.00       21.00
21.30       21.30
22.00       22.00
22.30       22.30
23.00       23.00
23.30       23.30
         
    ZATERDAG    
Tijd Baan 12 Baan 13 Baan 14 Tijd
08.30 TRAINING TRAINING   08.30
09.00   09.00
09.30   09.30
10.00 TRAINING TRAINING A.
De Vroom
10.00
10.30 10.30
11.00   11.00
11.30       11.30
12.00       12.00
12.30       12.30
13.00       13.00
13.30       13.30
14.00       14.00
14.30       14.30
15.00       15.00
15.30       15.30
16.00       16.00
16.30       16.30
17.00       17.00
17.30       17.30
18.00 BEHEERDERS beschikbaar voor Feestavond! 18.00
18.30 18.30
19.00 19.00
19.30 19.30
20.00 20.00
20.30 20.30
21.00 21.00
21.30 21.30
22.00 22.00
22.30 22.30
23.00 23.00
23.30 23.30
         
    ZONDAG    
Tijd Baan 12 Baan 13 Baan 14 Tijd
08.30       08.30
09.00       09.00
09.30       09.30
10.00       10.00
10.30       10.30
11.00       11.00
11.30       11.30
12.00 Open TV Strokel Wintercompetitie

Deelnemen bel: 06-37334933
ook voor Niet Leden !
12.00
12.30 12.30
13.00 13.00
13.30 13.30
14.00 14.00
14.30 14.30
15.00 15.00
15.30 15.30
16.00 16.00
16.30 16.30
17.00 17.00
17.30 17.30
18.00   18.00
18.30 18.30
19.00 19.00
19.30 19.30
20.00 20.00
20.30 20.30
21.00 21.00
21.30 21.30
22.00 22.00
22.30 22.30
23.00 23.00
23.30 23.30

 

Tennishal overzicht