Voorjaarscompetitie 2019

Vanwege de harmonisatie van de competitiesoorten is de indeling gedaan op basis van ploeggemiddeldes. Het kan dus zijn dat een team in een andere klasse ingedeeld is. 

Dinsdagochtend Zaterdag 
   
DD Strokel 1 - 3e klasse HD 17+ Strokel 1 - 3e klasse 
Joke Pijnen (captain) Tim Godwin (captain)
Odette Stuurman Jaap Stienstra
Ada Westerlaken Kees Smit
Willy Vierhout Cor Visser
Wilma de Jager  Willem Hoekwater
  Thomas Zewe
Donderdagochtend Wim Ploeger
   
DD Strokel 1 - 1e klasse Heren 17+ Strokel 1 - Hoofdklasse
Irma Dekker (captain) Mark Beemer (captain)
Margreet Biesheuvel Kees van der Hooning
Maik de Graaf Tim van Dijk
Anne Vahl Sebastiaan Burgstede
Monique Roelofs Arno Thomassen
   
DD Strokel 2 - 2e klasse Heren 17+ Strokel 2 - 3e klasse
Greet Mastenbroek (captain) Robert Pleiter (captain)
Martje Brandligt Robert Jan Wiegant
Greetje Pince van de Aa Maarten Tolsma
Gejo van der Meer Merlijn Sprik
Gerrie Zweers Maurice Pleiter
Alie Slingerland  
Nancy Sniegowisz Heren 17+ Strokel 3 - 3e klasse
  Rogier Groeneveld (captain)
DD Strokel 3 - 2e klasse Jurjen Klerks
Joke Krommenhoek (captain) Jacco Hamstra
Jolanda Smit Zeljko Gergely
Reina Offereins Maurits Schraven
Maria Smit Ruben Pothoven
Anneke Klaverweiden  
  Heren 35+ Strokel 1 - Hoofdklasse
Vrijdagavond Peter Neijts (captain)  
  Hans Maarten Cardinaal  
HD 17+ Strokel 1 - 1e klasse Hermen Linker
Hans van Wageningen (captain)  Pieter Buis
Timo van Leeuwen Rob Alkema
Johan Schuurkamp  
Gert Crielaard Heren 35+ Strokel 2 - 1e klasse
Peter Vos Cees Spoelder (captain)
Stijn van Merkestein Karlo Hamstra  
  Gert Soetman   
HD 17+ Strokel 2 - 1e klasse Peter Korver     
Lennart Broere (captain)  Hans van Wageningen 
Ton Van Wezep  
Arthur Maaskant  Dames 17+ Strokel 1 - Topklasse
Menno Van Ommen Lisanne Beemer-Muuse (captain)
Erwin Van der Linden Manon Spoelder
  Lourien Meulenbeld
HD 35+ Strokel 1 - 3e klasse Erinn Buitenhuis
Dick Johan van Dijken (captain) Anne Schouten
Dave Doppenberg  
Evert van den Bor Gemengd 17+ Strokel 1 - 3e klasse
Jacob Adam Kyra Karssen (captain) 
Wouter van Hooft Manon Lancee  
Mark Celie Ritske Lokhorst 
Maurice van der Sluis Jacqueline Brus 
  Henri de Graaf 
DD 17+ Strokel 1 - 2e klasse Oscar de Gier 
Gea Munnik (captain)  
Ina Bakker Gemengd 35+ Strokel 1 - 2e klasse
Christa van Herk Hillie Keijser (captain)
Josephine Bosman Carola Vitting
Ingrid Hummel Claudia Salomé
Danielle Alberts Arie Brouwer
  Klaas van Diermen
DD 17+ Strokel 2 - 2e klasse Ralph Nienhuis
Mirna Vos (captain)  
Annamarie Bartels Zondag
Petra van Hooft  
Yvonne Lassooy Gemengd Strokel 1 - 4e klasse
Lidwien Jorna Sven Vos (captain)
Carin van Bijsteren Joep Fleischeuer
Trix van Hijfte  Daniel Salomé
  Sylvia Teunis
DD 35+ Strokel 1 - Hoofdklasse Lieke van Westing
Leonie Marchand (captain)  
Ellen Nijboer Dames Strokel 1 - 2e klasse
Ellen vd Brink Kim Ringnalda (captain)
Sandra Schriever Anniek van Westing
Monique Roelofs Caya Klerks
Susanne Meussen Anna Kotchlamazashvili
Anneke Vos Larissa van Deinse
   
DD 35+ Strokel 2 - 4e klasse Heren  Strokel 1 - 5e klasse
Joyce Brandt (captain) Thom Nijboer (captain)
Sippien Baarsma Daniel Westenberg
Machteld Smid Michiel Slob
Susanne aan ´t Goor Michel Salome
Frederike Veldhuis  
Nicolien Peters  
Mariella Glastra  
Senioren overzicht