Najaarscompetitie 2020

Dinsdagochtend:
Dinsdag dames dubbel Strokel 1 3e klasse Afd 3
Joke Pijnen (captain)
Wilma de Jager
Odette Stuurman
Willy Vierhout
Ada Westerlaken 

Vrijdagavond (op tijd):
Vrijdag heren dubbel 17+ Strokel 1 1e klasse Afd 15
Hans van Wageningen (captain)
Timo van Leeuwen
Stijn van Merkestein
Chris Hoekert
Peter Vos
Zeljko Gergely
Gert Crielaard
Johan Schuurkamp

Vrijdag heren dubbel 17+  Strokel 2  1e klasse Afd 15
Lennart Broere (captain)
Ton van Wezep
Menno van Ommen
Erwin vd Linden
Arthur Maaskant

Vrijdag heren dubbel 35+ Strokel 1  3e klasse Afd 29
Dick Johan van Dijken (captain)
Maurice vd Sluis
Wouter van Hooft
Evert vd Bor
Ralph Nienhuis
Dave Doppenberg

Vrijdag gemengd 17+ Strokel 1 3e klasse afd 55
Ronald Kicken (captain)
Monique Cupido
Ilona van Harsselaar
Matthijs de Regt
Rob Alkema
Cheryl Bos 

Vrijdag dames dubbel 17+ Strokel 1 2e klasse Afd 33
Petra van Hooft (captain)
Yvonne Lassooy
Lidwien Jorna
Carin van Bijsteren
Trix van Hijfte
Yvonne Vos

Vrijdag dames dubbel 17+ Strokel 2  3e klasse Afd 49
Gea Munnik (captain)
Danielle vd Kamp
Christa van Herk
Ingrid Hummel
Josephine Bosman 

Vrijdag dames dubbel 35+ Strokel 1  3e klasse Afd 31
Joyce Brandt (captain)
Marielle Glastra
Cindy Marchand
Nicolien Peters
Frederike Veldhuis
Machteld Smit
Sippien Baarsma

Zaterdag hele dag:
Zaterdag heren 17+ Strokel 1  3e klasse Afd 59
Robert Pleiter (captain)
Robert Jan Wiegant
Maarten Tolsma
Maurice Pleiter

Zaterdag heren 17+ Strokel 2  3e klasse Afd 59
Rogier Groeneveld (captain)
Ruben Pothoven
Jacco Hamstra
Thom Nijboer
Jurjen Klerks

Zaterdag heren 35+ Strokel 1 1e klasse Afd 8
Cees Spoelder (captain)
Karlo Hamstra
Gert Soetman
Peter Korver
Eelco Lobach

Zaterdag heren dubbel 17+ Strokel 1 1e klasse Afd 8
Peter Neijts (captain)
Hans Maarten Cardinaal
Hermen Linker
Bertrik Gotink
Pieter Buis

Zaterdag heren dubbel 17+ Strokel 2  3e klasse Afd 13
Tim Godwin (captain)
Willem Hoekwater
Cor Visser
Thomas Zewe
Kees Smit
Niels van Hierden
Wim Ploeger

Zaterdag gemengd dubbel 17+ Strokel 1  2e klasse Afd 22
Kyra Karssen (captain)
Henri de Graaf
Oscar de Gier
Robbert Jan de Jonge
Ritske Lokhorst
Manon Lancee

Zaterdag gemengd 17+ Strokel 1  4e klasse Afd 35

Hillie Keijser (captain)
Carola Vitting
Claudia Salomé
Arie Brouwer
Klaas van Diermen

zondag 
Gemengd Strokel 1 4e klasse Afd 12

Sven Vos (captain)
Joep Fleischeuer
Daniël Salomé
Lieke van Westing
Sylvia Teunis
Anniek van Westing

Gemengd Strokel 2 5e klasse Afd 6
Kees Robbertsen
Onno Sluis
Wibo Mourits
Quint de Boer
Lize van Veen (captain)
Melissa van Weerd
Maud van Hooft

Dames Strokel 1 2e klasse Afd 3

Kim Ringnalda (captain)
Larissa van Deinse
Caya Klerks
Manon Dersjant
Marleen Herzog

Dames Strokel 2 4e klasse Afd 11

Noa Orie
Rosa Kroon
Lotte van Gool (captain)
Asude Baycan
Beeke Sluis

Senioren Overzicht