Indeling zomertraining

Maandag Fransien

18.00 - 19.00 uur

Alec de Troostheide

Fabian Dalmeijer

Tibbe van Leeuwen

Sander Kisteman

Indeling zomertraining

Maandag Maarten

 

17.30 - 18.30 uur

18.30 - 20.00 uur

Florian Moerdijk

Kees Robbertsen

 

Lize van Veen

 

Sterre Fleur Moerdijk

 

Michel Salomé

 

Kim Ringnalda

 

Manon Dersjant

 

Ruben Pothoven

 

Caya Klerks

 

Anna Kotchlamazashvili

 

Sylvia Teunis

 

Dinsdag Maarten

 

16.30 17.30 uur

17.30 - 19.00 uur

Indy Busnach

Max Celie

Sepp Robbertsen

Bart van de Lint

Berra Baycan

Cailean Nienhuis

Douwe Pilon

Tijn van der Linden

Stef Meindertsma

Victor Klaassen

Heleen Goosensen

Ferry Adam

Anna van de Lint

Valerie Westerling

 

Dinsdag Dennis

 

 

16.00 - 17.00 uur

17.00 - 18.00 uur

18.00 - 19.30 uur

Sterre Fleur Moerdijk

Onno Sluis

Rosa Kroon

 

Kees Robbertsen

Noa Orie

 

 

Maud van Hooft

 

 

Melissa van Weerd

 

Woensdag Maarten

 

 

16.00 - 17.00 uur

17.00 - 18.00 uur

18.00 - 19.00 uur

Jesse Kamphorst

Thijs Hoeve

Rosa Kroon

Thijs van Hierden

Wout Holstege

Noa Orie

Sepp Robbertsen

Stijn Groot

 

Lamis Yahiaoui

Floris te Brake

 

Jozua Sleurink

Thijmen Schuurman

 

Thijm Alberts

Mick van der Meer

 

Pepijn te Brake

Lennart Tool

 

 

Nino Petersen

 

 

Victor de Vries

 

 

Donderdag Maarten

 

17.30 - 18.30 uur

18.30 - 20.00 uur

Jisse van Hooft

Asude Baycan

Alec de Troostheide

Lotte van Gool

Bram Koek

Maud van Hooft

Anne-Marijn Visscher

Beeke Sluis

Selé Aartsen

Onno Sluis

Noortje van Os

Melissa van Weerd

 

Ruben Dekker

 

Florian Moerdijk

 

Vrijdag Maarten

 

 

 

15.00 - 16.00 uur

16.00 - 17.00 uur

17.00 - 18.00 uur

18.00 - 19.30 uur

Annabel Smit

Tim Kicken

Thijs Hoeve

Max Celie

Manou Alberts

Bas van Ginkel

Wout Holstege

Bart van de Lint

Jace Bos

Noa Busnach

Stijn Groot

Victor Klaassen

Benthe de Visser

Nathan Spreij

Pascalle van Herwijnen

Florian Moerdijk

Féline de Visser

Hafsa Demir

Floris te Brake

Matthijs Baars

 

Mayssan Achrak

Thijmen Schuurman

Ferry Adam

 

 

Mick van der Meer

 

 

 

Lennart Tool

 

 

Vrijdag Maarten 19.30 - 21.00 uur

 

Sylvia Teunis

Daniël Salomé

Kim Ringnalda

Larissa van Deinse

Sterre Fleur Moerdijk

Lieke van Westing

Anniek van Westing

Enzo Keuning

Joep Fleischeuer

Jurjen Klerks

Sven Vos

 

 

Zaterdag Dennis

 

 

9.00 - 10.00 uur

10.00 - 11.30 uur

11.30 - 12.30 uur

Lize van Veen

Rosa Kroon

Daniël Salomé

 

Noa Orie

 

 

Asude Baycan

 

 

Lotte van Gool

 

 

Beeke Sluis

 

 

Onno Sluis

 

 

Lize van Veen

 

 

Ruben Dekker

 

 

Tennisles overzicht