Voorjaarscompetitie 2020

Dinsdagochtend:

dames dubbel

Strokel 1 3e klasse

Joke Pijnen (captain)

Wilma de Jager

Odette Stuurman

Willy Vierhout

Ada Westerlaken

Donderdagochtend:

dames dubbel 

Strokel 1 Hoofdklasse

Irma Dekker (captain)

Ilona Woestenburg

Monique Roelofs

Anne Vahl

Gerry Lubberding

Maik de Graaf

Margreet Biesheuvel

Vrijdagavond:

Vrijdag heren dubbel 17+

Strokel 1 1e klasse

Hans van Wageningen (captain)

Timo van Leeuwen

Stijn van Merkestein

Chris Hoekert

Peter Vos

Zeljko Gergely

Gert Crielaard

Johan Schuurkamp

Vrijdag heren dubbel 17+

Strokel 2  1e klasse

Lennart Broere (captain)

Ton van Wezep

Menno van Ommen

Erwin vd Linden

Arthur Maaskant

 

Vrijdag heren dubbel 35+

Strokel 1  3e klasse

Dick Johan van Dijken (captain)

Maurice vd Sluis

Wouter van Hooft

Evert vd Bor

Ralph Nienhuis

Dave Doppenberg

Vrijdag gemengd 17+

Strokel 1 4e klasse

Ronald Kicken (captain)

Monique Cupido

Ilona van Harsselaar

Matthijs de Regt

Rob Alkema

Cheryl Bos

Vrijdag dames dubbel 17+

Strokel 1 2e klasse

Petra van Hooft (captain)

Yvonne Lassooy

Lidwien Jorna

Carin van Bijsteren

Trix van Hijfte

Yvonne Vos

Vrijdag dames dubbel 17+

Strokel 2  3e klasse

Gea Munnik (captain)

Danielle vd Kamp

Christa van Herk

Ingrid Hummel

Josephine Bosman

 

Vrijdag dames dubbel 35+

Strokel 1 hoofdklasse

Anneke Vos (captain)

Susanne Meussen

Monique Roelofs

Francien Bus

Ilona Woestenburg

Marjan Van Panhuis

 

Vrijdag dames dubbel 35+

Strokel 2  3e klasse

Joyce Brandt (captain)

Marielle Glastra

Cindy Marchand

Nicolien Peters

Frederike Veldhuis

Machteld Smit

Sippien Baarsma

Zaterdagochtend/middag:

Zaterdag heren 17+

Strokel 1  hoofdklasse

Mark Beemer (captain)

Arno Tomassen

Sebastiaan Burgstede

Eric Bos

Kees van der Honing

Zaterdag heren 17+

Strokel 2  3e klasse

Rogier Groeneveld (captain)

Ruben Pothoven

Jacco Hamstra

Thom Nijboer

Jurjen Klerks

 

Zaterdag heren 17+

Strokel 3  3e klasse

Robert Pleiter (captain)

Robert Jan Wiegant

Maarten Tolsma

Maurice Pleiter

 

Zaterdag heren 35+

Strokel 1 1e klasse

Cees Spoelder (captain)

Karlo Hamstra

Gert Soetman

Peter Korver

Eelco Lobach

Zaterdag heren dubbel 17+

Strokel 1 1e klasse

Peter Neijts (captain)

Hans Maarten Cardinaal

Hermen Linker

Bertrik Gotink

Pieter Buis

Zaterdag heren dubbel 17+

Strokel 2  3e klasse

Tim Godwin (captain)

Willem Hoekwater

Cor Visser

Thomas Zewe

Cees Smit

Niels van Hierden

Wim Ploeger

Zaterdag dames 17+

Strokel 1 topklasse

Lisanne Beemer (captain)

Lourien Meulenbeld

Erinn Buitenhuis

Manon Spoelder

Anne Schouten

Zaterdag gemengd 17+

Strokel 1  2e klasse

Kyra Karssen (captain)

Henri de Graaf

Oscar de Gier

Robbert Jan de Jonge

Ritske Lokhorst

Manon Lancee

Zaterdag gemengd 35+

Strokel 1  2e klasse

Hillie Keijser (captain)

Carola Vitting

Claudia Salomé

Arie Brouwer

Klaas van Diermen

 

Zondag Gemengd

Strokel 1 4e klasse

Sven Vos

Joep Fleischeuer

Daniël Salomé

Lieke van Westing

Sylvia Teunis (captain)

Anniek van Westing

Zondag Gemengd

Strokel 2 6e klasse

Kees Robbertsen

Onno Sluis

Wibo Mourits

Quint de Boer

Lize van Veen (captain)

Melissa van Weerd

Maud van Hooft

Zondag Dames

Strokel 1 2e klasse

Kim Ringnalda (captain)

Larissa van Deinse

Caya Klerks

Manon Dersjant

Marleen Herzog

Zondag Dames

Strokel 2 4e klasse

Noa Orie

Rosa Kroon

Lotte van Gool (captain)

Asude Baycan

Beeke Sluis

Lees meer

Activiteiten

Hieronder vind je een overzicht van de activiteiten welke door T.V. Strokel georganiseerd worden:

Lees meer

Rackettrekken

Geen tennismaatje?
Kom gezellig rackettrekken! Een leuke manier om nieuwe mensen te leren kennen waar je eventueel vaker mee kunt spelen. Rackettrekken is gratis en ieder senior Strokellid is welkom!

Lees meer