Tenniskids

De KNLTB heeft voor de jeugd tot en met 12 jaar het programma Tenniskids ontwikkeld. In de categorieën Rood, Oranje, Groen en Geel wordt gespeeld binnen vaste leeftijdscategorieën, met passende ballen en op een bij de leeftijd passende grootte van het speelveld.

Lees meer

Indeling Wintertraining 2018/2019 (hal)

Maandag

16:00 - 17:00 - Gino

  • Bouke Leemeijer
  • Delano Schuit
  • Floris te Brake
  • Lennart Tool
  • Melissa Schuit
  • Mick van der Meer

17:00 - 18:00 - Fransien

  • Lieke Poolen
  • Olivia Strijbos
  • Sarah Post
  • Yara Haidiri

18:00 - 19:00 - Fransien

  • Alec Troostheide
  • Bart van de Lint
  • Joep Kraaijenhof
  • Luc Dooijewaard
  • Sander Kisteman
  • Thomas Franken

Dinsdag

16:00 - 17:00 - Gino

  • Hafsa Demir
  • Heleen Goossensen
  • Mayssan Achrak

16:30 - 18:00 - Jan

  • Bram Koek
  • Ferry Adam
  • Max Celie
  • Ruben Broerse
  • Ruben Dekker

17:00 - 18:00 - Gino

  • Anniek Hansma
  • Femke den Uijl
  • Lorin Senoglu
  • Sterre van Schalm

18:00 - 19:30 - Jan

  • Cailean Nienhuis
  • Kees Robbertsen
  • Lize van Veen
  • Melissa van Weerd
  • Onno Sluis
  • Tijn van der Linden
  • Valerie Westerling
  • Victor Klaassen

18:00 - 19:00 - Gino

  • Joost Hoeve
  • Luc van Schalm
  • Noah van Os

Woensdag

14:00 - 15:00 - Gino

  • Cuna op 't Veld
  • Emma Bronkhorst
  • Indy Busnach
  • Leyaan Alkefaji

15:00 - 16:00 - Gino

  • Ahmed Alkefaji
  • Chrysante Galanidis
  • Jente van Mierlo
  • Matz Ikelaar
  • Milla van Bijsteren
  • Stijn Groot
  • Thijs Hoeve
  • Wout Holstege

16:00 - 17:00 - Gino

  • Bouke Leemeijer
  • Floris te Brake
  • Jozua Sleurink
  • Marijn Los
  • Thijs van Hierden
  • Sepp Robbertsen
  • Stef Meindertsma

16:00 - 17:00 - conditietraining Jan

  • Bram Koek
  • Ferry Adam
  • Max Celie
  • Asude Baycan

18:00 - 19:00 - Gino

  • Hannah Roelofs

17:30 - 19:00 - Jan

  • Anna Kochlamazashwilli
  • Kim Ringnalda
  • Larissa van Deinse
  • Lennart Veen
  • Michel Salomé
  • Tesney Lubbersen
  • Anniek van Westing

Donderdag

16:00 - 17:00 - Gino

  • Hidde Ros
  • Thijmen Schuurman
  • Thijmen Ros

18:00 - 19:30 - Jan en Gino

  • Asude Baycan
  • Beeke Sluis
  • Kees Robbertsen
  • Lize van Veen
  • Lotte van Gool
  • Maud van Hooft
  • Melissa van Weerd
  • Noa Orie
  • Onno Sluis
  • Rosa Kroon

17:00 - 18:00 - Gino

  • Matthijs Baars
  • Noortje van Os
  • Sele Aartsen

Vrijdag

15:00 - 16:00 - Gino

  • Bas van Ginkel
  • Manou Alberts
  • Nathan Berends
  • Pepijn te Brake
  • Theis de Wit
  • Tim Kicken
  • Stef van der Lugt
  • Mila Haidari

15:30 - 16:30 - Jan duotraining

  • Melissa v Weerd
  • Rosa Kroon

16:00 - 17:00 - Gino

  • Tess Bakker
  • Floris te Brake
  • Luka Bakker
  • Mick van de Meer
  • Anne Fleur Burgstede

16:30 - 18:00 - Jan

  • Bart van de Lint
  • Bram Koek
  • Cailean Nienhuis
  • Ferry Adam
  • Max Celie
  • Ruben Dekker
  • Tijn van der Linden
  • Valerie Westerling
  • Victor Klaassen

17:00 -18:00 - Gino

  • Thijmen Schuurman
  • Thijs Hoeve
  • Wout Holstege
  • Lennart Tool

18:00 - 19:00 - Gino

  • Asude Baycan
  • Hannah Roelofs

18:00 - 19:30 - Jan

  • Delphin de Graaf
  • Kees Robbertsen
  • Larissa van Deinse
  • Lennart Veen
  • Michel Salomé
  • Michiel Slob
  • Tesney Lubbersen
  • Maaike Wobbes

19:30 - 21:00 - Jan

  • Daniël Salomé
  • Enzo Keuning
  • Joep Fleischeuer
  • Lieke van Westing
  • Nicole Hamstra
  • Sven Vos
  • Sylvia Teunis
  • Tim van Dijk
  • Victor Macrea

Zaterdag

8:30 - 9:30 - Jan condititraining

  • Asude Baycan
  • Beeke Sluis
  • Lize van Veen
  • Lotte van Gool
  • Maud van Hooft
  • Melissa van Weerd
  • Noa Orie
  • Onno Sluis
  • Rosa Kroon
  • Ruben Dekker

9:30 - 11:00 - Jan

  • Caya Klerks
  • Daniël Salomé
  • Jurjen Klerks
  • Kim Ringnalda
  • Lieke van Westing
  • Natale Pugili
  • Ruben Pothoven
  • Sylvia Teunis

11:00 - 12:00 - Conditietraining Gino

  • Daniël Salomé
  • Kees Robbertsen
  • Lieke van Westing
  • Sylvia Teunis

12:00 - 13:00 - Gino

  • Kees Robbertsen

11:00 - 12:30 - Jan

  • Rosa Kroon
  • Beeke Sluis
  • Lize van Veen
  • Lotte van Gool
  • Maud van Hooft
  • Noa Orie
  • Onno Sluis

Wintertrainingsweken 2018-2019

Week    
08/10 - 13/10   Lesweek 1
15/10 - 20/10   Lesweek 2
22/10 - 27/10   HERFSTVAKANTIE
29/10 - 03/11   Lesweek 3
05/11 - 10/11   Lesweek 4
12/11 - 17/11   Lesweek 5
19/11 - 24/11   Lesweek 6
26/11 - 01/12   Lesweek 7
03/12 - 08/12   Lesweek 8
10/12 - 15/12   Lesweek 9
17/12 - 22/12   Lesweek 10
07/01 - 12/01   Lesweek 11
14/01 - 19/01   Lesweek 12
21/01 - 26/01   Lesweek 13
28/01 - 02/02   Lesweek 14
04/02 - 09/02   Lesweek 15
11/02 - 16/02   Lesweek 16
18/02 - 23/02   Lesweek 17
25/02 - 02/03   VOORJAARSVAKANTIE
04/03 - 09/03   Lesweek 18
11/03 - 16/03   Lesweek 19
18/03 - 23/03   Lesweek 20
25/03 - 30/03   INHAALWEEK