Tenniskids

De KNLTB heeft voor de jeugd tot en met 12 jaar het programma Tenniskids ontwikkeld. In de categorieën Rood, Oranje, Groen en Geel wordt gespeeld binnen vaste leeftijdscategorieën, met passende ballen en op een bij de leeftijd passende grootte van het speelveld.

Lees meer

Tarieven training winter

Senioren buiten 17 weken

Tarieven p.p.

Privétraining 1 uur

€ 1029,50

Privétraining 0,5 uur

€ 514,75

Training 2 personen 1 uur

€ 514,75

Training 4 personen 1 uur

€ 257,50

Training 8 personen 1 uur

€ 128,75

 

Junioren + selectie/senioren hal

20 weken ( groep ca 8 pers)

Tarieven p.p.

Privéles 1 uur

€ 1260,00

Duotraining 1 uur

€ 630,00

4 personen 1 uur

€ 315,00

4 personen 1,5 uur

€ 472,50

1x 1 uur per week

€ 175,00

2x 1 uur per week

€ 350,00

1x 1,5 uur per week

€ 262,50

2x 1,5 uur per week

€ 525,00

3x 1,5 uur per week

€ 787,50

 Fysieke training

€ 115,00

 

 

Zomertraining indeling

  Maarten     Fransien
Maandag     Maandag  
15:15 Jazz van der Windt   17:00 K Verweij
16:00 Lois Smink     Piet Vonk
  Josslyn Wu   18:00 Eline Linker
  Annabel Smit     yfke Siccama
  Benthe de Visser     Sander - Kisteman
17:00 Christiaan Bakker     Alec Troostheide
18:30 Joost Buis     Tibbe van Leeuwen
  Ruben Pothoven     Stijn Groot
  Kees Robbertsen     Thijmen Schuurman
  Onno Sluis     Wout Holstege
20:00 Marcel Nolting     Jens De Groot
  Caroline Celie   19:00 Natasja van de Lint
  Tycho Busnach     Janet Verburg
  Monique Busnach   20:00 Marielle Freriksen
  Suzan Witteveen     Marianne Foppen
  Sylvia Strijbis     N Van Erp
21:00 Pim Meussen      
  Serge Parera     Etienne
  Bertus van de Ridder   Dinsdag Michel Salome
Dinsdag     19:30 Daniël Salome
15:30 Nathan Berends     Kees Robbertsen
  Tim Kicken     Sylvia Teunis
16:00 Sepp Robbertsen     Noa Orie
  Anna van de Lint     Rosa Kroon
  Sanne Kicken     Beeke Sluis
  Lamis Yahiaoui     Onno Sluis
  Thijm Alberts     Ruben Dekker
  Mayssan Achrak     Melissa van Weerd
  Flore Nagelmaeker      
  Hafsa Demir     Dennis
  David Aantjes   Dinsdag  
17:00 Loïs Bruijnes   16:00 Lize van Veen
  jace Bos   17:00 Sterre Fleur Moerdijk
  Siem Kamphorst   18:00 Maud van Hooft
  Sem Lobach     Rosa Kroon
  Manou Alberts     Noa Orie
  Ties van Heuningen     Melissa van Weerd
  Osman Demir   19:30 Victor Macrae
  Dean Smink     Daniël Salome
18:00 Florian Moerdijk     Robbert Mihalj
19:00 Attie Van Herwijnen     Nicole Hamstra-Lankester
  Linda Schuurman   Donderdag  
  Dini Van Schalm   08:30 Sterre Fleur Moerdijk
  Mindaugas Pukas   Zaterdag  
  Floortje De Jonge   08:00 Sterre Fleur Moerdijk
  Anne Marie Goudkuil   09:00 Kees Robbertsen
  Mascha Alders     Onno Sluis
  Linda Feenstra   10:00 Noa Orie
20:00 Josephine Bosman     Rosa Kroon
  Gea Munnik      
  Ingrid Hummel     Robbert 
  Christa Van Herk   Donderdag  
Woensdag     18:30 Thijs hoeve
13:30 Jasmijn Voogt     Anne-Marijn Visscher
  Mirthe Voogt     Jisse van Hooft
  Oceaan Meiling     Bram Koek
  Florine Meiling     Dennis van Weerd
  Alana Gergely     Noortje van Os
14:30 Mees de Jonge   20:00 Arie Brouwer
15:00 Bas Van Ginkel     Carola Vitting
  Lamis Yahiaoui     Claudia Salome
  Jesse Kamphorst     Hillie Keijser
  Sanne Kicken     Hugo van Horssen
  Thijs van Hierden     Peter Verhage
  Alinde Verhoeff      
  Pepijn Te Brake      
16:00 Finn Prins      
  Nathan Berends      
  Berra Baycan      
  Sepp Robbertsen      
  Indy Busnach      
  Thijm Alberts      
  Jazz van der Windt      
  David Aantjes      
17:30 Mick van der Meer      
  Nino Petersen      
  Jozua Sleurink      
  Thijmen Schuurman      
  Wout Holstege      
  Jens De Groot      
  Stijn Groot      
19:00 Naomi Van Bijsteren      
  Marnix Stulp      
  Joris Zomer      
  Mathijs Bollee      
  Huub Kraaijenhof      
  Joep Kraaijenhof      
  Cailean Nienhuis      
  Jesse van Harten      
  Rosan IJzer      
20:00 Pieternel Groot-Gunneweg      
  Matthijs Van der Kooij      
  Marlies Kisteman      
  Job de Groot      
  Erik Kamphorst      
  Lonneke Poolen      
20:00 Matthijs De regt      
  Ilona Van Harsselaar      
  Monique Cupido      
  Joost Van Duinen      
Donderdag        
16:00 Sem Lobach      
17:00 Lennart Tool      
  Anne Fleur Burgstede      
  Victor De Vries      
  Floris Te Brake      
  Sven van Scherpenzeel      
  Christiaan Bakker      
18:30 Tijn van der Linden      
  Lotte van Gool      
  Beeke Sluis      
  Max Celie      
  Isaura Fer      
  Victor Klaassen      
  Asude Baycan      
  Ruben Dekker      
  Anna van Duijvenbode      
  Florian Moerdijk      
20:00 Petra van Hooft      
  Wouter van Hooft      
  Ralph Nienhuis      
  Yvonne Lassooy      
  Mark Celie      
21:00 Stefan Binnerts      
  Timo van Leeuwen      
  Jurjen Klerks      
  Stijn van Merkestein      
  Kim Ringnalda      
  Marleen Herzog      
  Danielle Van de Kamp      
  Gert Crielaard      
Vrijdag        
14:00 Jace Bos      
15:15 Indy Busnach      
16:00 Isa Chotoe      
  Inge Zwaan      
  Emma Hardeman      
  Flore Nagelmaeker      
  Rens Petersen      
  Simon Wemes      
  Benthe de Visser      
  Aaron Boer      
17:00 Pascalle Van Herwijnen      
  Anne Fleur Burgstede      
  Caro Binnerts      
  Isabella Hoeve      
  Noa Busnach      
  Heleen Goosensen      
  Alinde Verhoeff      
  Anna van de Lint      
18:00 Bart van de Lint      
  Max Celie      
  Indy van Seventer      
  Lotte van Gool      
  Beeke Sluis      
  Isaura Fer      
  Victor Klaassen      
  Asude Baycan      
  Ruben Dekker      
  Anna van Duijvenbode      
19:30 Enzo Keuning      
  Larissa van Deinse      
  Sylvia Teunis      
  Maud van Hooft      
  Kees Robbertsen      
  Onno Sluis      
  Sven Vos      
  Joep Fleischeuer      
  Melissa van Weerd      
  Michel Salome      
         

Zomertrainingsweken 2021

  maandag dinsdag woensdag donderdag vrijdag zaterdag
week 1 29-3 30-3 31-3 1-4 2-4 3-4
week 2 vrij     6-4 7-4 8-4 9-4 10-4
week 3 12-4 13-4 14-4 15-4 16-4 17-4
week 4    19-4 20-4 21-4 22-4 23-4 24-4
week 5 26-4 vrij     28-4 29-4 30-4 1-5
meivakantie vrij     vrij     vrij     vrij     vrij    vrij    
week 6 10-5 11-5 12-5 vrij     14-5 15-5
week 7 17-5 18-5 19-5 20-5 21-5 22-5
week 8 vrij     25-5 26-5 27-5 28-5 29-5
week 9 31-5 1-6 2-6 3-6 4-6 5-6
week 10 7-6 8-6 9-6 10-6 11-6 12-6
week 11 14-6 15-6 16-6 17-6 18-6 19-6
week 12 21-6 22-6 23-6 24-6 25-6 26-6
week 13 28-6 29-6 30-6 1-7 2-7 3-7
week 14 5-7 6-7 7-7 8-7 9-7 10-7
week 15 12-7 13-7 14-7 15-7 16-7 17-7
zomervakantie

    19-7/

23- 8

   20-7/

24-8

     21-7/

25-8

      22-7/

26-8

   23-7/

27-8

   24-7/

29-8

week 16 30-8 31-8 1-9 2-9 3-9 4-9
week 17 6-9 7-9 8-9 9-9 10-9 11-9
week 18 13-9 14-9 15-9 16-9 17-9 18-9
Inhaalweek 20-9 21-9 22-9 23-9 24-9 25-9
Inhaalweek 27-9 28-9 29-9 30-9 1-10 2-10